Neibers (8.x-3.0) - en to mn translation catalogue (54 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: File
mn: Файл

en: File path
mn: Файлын зам

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Image
mn: Зураг

en: Parent
mn: Эх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Menu
mn: Цэс

en: Picture
mn: Зураг

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Color
mn: Өнгө

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Order
mn: Дараалал

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: Revert
mn: Буцаах

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
