Neibers (8.x-3.0) - en to sr translation catalogue (80 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Article
sr: Чланак

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Icon
sr: Икона

en: View
sr: Преглед

en: Menu
sr: Мени

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Field name
sr: Назив поља

en: State
sr: Статус

en: Color
sr: Боја

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Order
sr: Редослед

en: Template
sr: Шаблон

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Condition
sr: Услов

en: Sources
sr: Извори

en: Front page
sr: Насловна страна

en: Log out
sr: Одјави се

en: Your message has been sent.
sr: Ваша порука је послата.

en: Display label
sr: Прикажи ознаку

en: Changed
sr: Промењен

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Translation
sr: Превод

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Administrator
sr: Администратор

en: Default order
sr: Подразумевани редослед

en: File to import not found.
sr: Фајл за увоз није пронађен.

en: Bundle
sr: Пакет

en: Your virtual face or picture.
sr: Ваше витуелно лице или фотографија.

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sr: Користи <em>чланке</em> за садржаје за које су временски осетљиби. Као што су вести, саопштења за јавност или странице блога.

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Wide
sr: Широко

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Default comments
sr: Подразумевани коментари

en: Allows commenting on content
sr: Омогућава коментарисање садржаја

en: Basic block
sr: Основни блок

en: Website feedback
sr: Повратна информација о сајту

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
sr: Унеси листу одвојену зарезом. На пример: Амстердам, Мексико Сити, "Кливленд, Охајо"

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ

en: Max 1300x1300
sr: Максимално 1300x1300

en: Max 2600x2600
sr: Максимално 2600x2600

en: Max 325x325
sr: Максимално 325x325

en: Max 650x650
sr: Максимално 650x650

en: Narrow
sr: Уско

en: Entity action
sr: Акције ентитета

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sr: Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sr: Поврати у Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sr: Направи нови Предлог
