Neibers (8.x-3.0) - en to eu translation catalogue (114 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Article
eu: Artikulua

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Action
eu: Ekintza

en: Tags
eu: Etiketak

en: File
eu: Fitxategi

en: File path
eu: Fitxategiaren bide-izena

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Image
eu: Irudia

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Menu
eu: Menua

en: ID
eu: IDa

en: Picture
eu: Irudia

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Created
eu: Sortua

en: Create
eu: Sortu

en: Separator
eu: Bereizlea

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: State
eu: Egoera

en: Desc
eu: Beheraka

en: View all
eu: Erakutsi guztia

en: Align
eu: Lerrokatu

en: Color
eu: Kolore

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Order
eu: Ordena

en: Profile
eu: Profila

en: Process
eu: Prozesua

en: Condition
eu: Baldintza

en: Sources
eu: Iturburuak

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: User Management
eu: Erabiltzaile kudeaketa

en: Entity
eu: Entitatea

en: Log out
eu: Irten

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Display label
eu: Etiketa erakutsi

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Add type
eu: Gehitu mota

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Usage
eu: Erabilera

en: Values
eu: Balioak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Default order
eu: Orden lehenetsia

en: About
eu: (r)i buruz

en: Column
eu: Zutabe

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: File to import not found.
eu: Inportatzeko fitxategia ez da aurkitu

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Friends
eu: Lagunak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Alert
eu: Alerta

en: Find and manage content.
eu: Edukiak bilatu eta kudeatu.

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.

en: Asc
eu: Goraka

en: Wide
eu: Zabal

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Default comments
eu: Iruzkin lehentsiak

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
eu: Sartu komaz banandutako zerrenda. Adibidez: Barañain, Iruña, "Lezaun, Nafarroa"

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua

en: Narrow
eu: Estu
