Neibers (8.x-3.0) - en to hu translation catalogue (208 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Article
hu: Cikk

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Action
hu: Művelet

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: File
hu: Fájl

en: File path
hu: Fájlútvonal

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Size
hu: Méret

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Test
hu: Teszt

en: Message
hu: Üzenet

en: Password
hu: Jelszó

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Image
hu: Kép

en: Multiple
hu: Többszörös

en: Parent
hu: Szülő

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: Icon
hu: Ikon

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Menu
hu: Menü

en: ID
hu: Azonosító

en: Picture
hu: Kép

en: Continue
hu: Folytatás

en: Created
hu: Létrehozva

en: Create
hu: Létrehozás

en: Separator
hu: Elválasztó

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Custom
hu: Egyéni

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Revisions
hu: Változatok

en: Message text
hu: Üzenet szövege

en: Field name
hu: Mező neve

en: Add condition
hu: Feltétel hozzáadása

en: Conditions
hu: Feltételek

en: Authored by
hu: Szerző

en: Sortable
hu: Rendezhető

en: State
hu: Állapot

en: Desc
hu: Csökk

en: View all
hu: Összes megtekintése

en: Align
hu: Igazítás

en: Color
hu: Szín

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Order
hu: Rendelés

en: Template
hu: Sablon

en: Profile
hu: Profil

en: Process
hu: Folyamat

en: Ajax
hu: AJAX

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Condition
hu: Feltétel

en: Avatar
hu: Profilkép

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Switch
hu: Váltás

en: Sources
hu: Hírforrások

en: Front page
hu: Címlap

en: Constants
hu: Állandók

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Entity
hu: Entitás

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Transition
hu: Átmenet

en: Your message has been sent.
hu: Az üzenet elküldve.

en: Product type
hu: Terméktípus

en: Video
hu: Videó

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: Revision
hu: Változat

en: Display label
hu: Címke megjelenítése

en: Changed
hu: Módosítva

en: Add type
hu: Típus hozzáadása

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Revision of %title from %date
hu: %title %date dátumú változata

en: Tree
hu: Fa

en: Anonymous user
hu: Névtelen felhasználó

en: Client
hu: Ügyfél

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Translation
hu: Fordítás

en: Audio file
hu: Hangfájl

en: Authenticated user
hu: Azonosított felhasználó

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan visszaállítható?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan törölhető?

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Usage
hu: Használat

en: Values
hu: Értékek

en: Offset
hu: Eltolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Default order
hu: Alapértelmezés szerinti sorrend

en: About
hu: Leírás

en: Column
hu: Oszlop

en: Default sort
hu: Alapértelmezés szerinti rendezés

en: - Select -
hu: - Választás -

en: File to import not found.
hu: Az importálandó fájl nem található.

en: Memory
hu: Memória

en: Sign out
hu: Kijelentkezés

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Migration
hu: Költöztetés

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Delete all revisions
hu: Összes korábbi változat törlése

en: Alerts
hu: Riasztások

en: Video file
hu: Videófájl

en: Friends
hu: Barátok

en: Followers
hu: Követők

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Compact
hu: Tömör

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Copy of the revision from %date.
hu: %date napon készült változat másolata.

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Your virtual face or picture.
hu: A webhelyen megjelenő virtuális arc.

en: Alert
hu: Riasztás

en: Elements
hu: Elemek

en: Field prefix
hu: Mező előtag

en: Field suffix
hu: Mező utótag

en: Change password
hu: Jelszó megváltoztatása

en: Current revision
hu: Aktuális változat

en: Field permissions
hu: Mezőjogosultságok

en: Box
hu: Doboz

en: Product attributes
hu: Terméktulajdonságok

en: Find and manage content.
hu: Tartalmakat keres és kezel.

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hu: A <em>cikk</em> típust az időhöz kötött tartalmakhoz érdemes használni. Például hírek, sajtóközlemények vagy blogbejegyzések.

en: Bulk update
hu: Tömeges frissítés

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Admin icons
hu: Admin oldalakon megjelenő ikonok

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Hide empty column
hu: Üres oszlop elrejtése

en: Wide
hu: Széles

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: No label
hu: Nincs címke

en: User interface translation
hu: Felhasználói felület fordítása

en: Editorial
hu: Szerkesztői

en: Workflow type
hu: Munkafolyamat típusa

en: Entity status
hu: Entitás állapot

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója

en: Default comments
hu: Alapértelmezett hozzászólások

en: Allows commenting on content
hu: Lehetővé teszi a hozzászólást a tartalmakhoz

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: Revision translation affected
hu: Változat fordítása érintve

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
hu: Azt jelöli, hogy a fordítás utolsó módosítása a jelenlegi változathoz tartozik.

en: Configuration synchronization
hu: Konfiguráció szinkronizálása

en: Import and export your configuration.
hu: Webhely-konfigurációk importálása és exportálása.

en: @date by @username
hu: @date időpontban @username által

en: Basic block
hu: Egyszerű blokk

en: A basic block contains a title and a body.
hu: Egy egyszerű, címet és törzset tartalmazó blokk.

en: Website feedback
hu: Visszajelzés a webhelyről

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
hu: Egy vesszővel elválasztott felsorolás, mint például Esztergom, Tapolca, "Székesfehérvár, Fejér megye".

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML

en: @langname revisions for %title
hu: %title @langname nyelvű változatai

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
hu: Biztosan vissza legyen állítva @language fordítás a %revision-date időpontban használt változatra?

en: Revert content shared among translations
hu: Fordítások között megosztott tartalom visszaállítása

en: Max 1300x1300
hu: Legfeljebb 1300×1300 képpont

en: Max 2600x2600
hu: Legfeljebb 2600×2600 képpont

en: Max 325x325
hu: Legfeljebb 325×325 képpont

en: Max 650x650
hu: Legfeljebb 650×650 képpont

en: Narrow
hu: Keskeny

en: Entity type ID
hu: Entitástípus azonosító

en: Use local files for reusable media.
hu: Helyi fájlok használata az újrahasználható médiához.

en: Use local images for reusable media.
hu: Helyi képek használata az újrahasználható médiához.

en: Entity action
hu: Entitás művelet

en: A locally hosted audio file.
hu: Egy helyileg tárolt hangfájl.

en: A locally hosted video file.
hu: Egy helyileg tárolt videófájl.

en: Remote video
hu: Távoli videó

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
hu: Távoli kiszolgálón tárolt videó a YouTube-ról vagy a Vimeóról.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
hu: Archivált

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
hu: Vázlat

[ctx: Workflow state label]
en: Published
hu: Közzétéve

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
hu: Archiválás

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
hu: Visszaállítás vázlatként

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
hu: Visszaállítás

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
hu: Új vázlat létrehozása

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
hu: Közzététel

en: Default Store Name
hu: Alapértelmezett bolt neve
