Neibers (8.x-3.0) - en to mr translation catalogue (65 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Article
mr: लेख

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Action
mr: कृती

en: On
mr: वर

en: File
mr: फाईल

en: File path
mr: फाईल पथ

en: Edit
mr: संपादन

en: Size
mr: आकार

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Test
mr: चाचणी

en: Message
mr: संदेश

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Multiple
mr: अनेक

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: View
mr: बघा

en: Audio
mr: ध्वनी

en: ID
mr: आय डी

en: Picture
mr: चित्र

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Conditions
mr: अटी

en: Authored by
mr: लेखक

en: State
mr: राज्य

en: View all
mr: सर्व दाखवा

en: Color
mr: रंग

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Condition
mr: अट

en: Sources
mr: स्त्रोत

en: Front page
mr: मुखपृष्ठ

en: Log out
mr: लॉग आऊट

en: Your message has been sent.
mr: तुमचा संदेश पाठवला गेला

en: Bundle
mr: बंडल

en: Basic page
mr: साधे पान

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती

en: Configuration synchronization
mr: संरूपणाची सुसुत्रता
