Neibers (8.x-3.0) - en to ps translation catalogue (57 entries)

en: Home
ps: کور

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Article
ps: مقاله

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Action
ps: چار

en: Tags
ps: بچوي

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Size
ps: كچه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Image
ps: انځور

en: Parent
ps: پلرين

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Menu
ps: غورنۍ

en: ID
ps: پېژند

en: Picture
ps: انځور

en: Continue
ps: دوام

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Comment
ps: تبصره

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Align
ps: پرليكول

en: Color
ps: رنګ

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Order
ps: اوډون

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Front page
ps: مخ پاڼه

en: Log out
ps: وتون

en: Revision
ps: بياكتون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Translation
ps: ژباړه

en: About
ps: په اړه

en: Column
ps: ستن

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Bundle
ps: بنډل

en: - All -
ps: - ټول -

en: Alert
ps: خبراوى
