Neibers (8.x-3.0) - en to ug translation catalogue (66 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Article
ug: ماقالە

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Test
ug: سىناق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول

en: - None -
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Align
ug: توغرىلاش

en: Color
ug: رەڭ

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Sources
ug: مەنبەلەر

en: Front page
ug: باش بەت

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: Your message has been sent.
ug: ئۇچۇرىڭىز يوللاندى.

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Find and manage content.
ug: مەزمۇن ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ug: <em>ماقالە</em> ئارقىلىق يېڭى مەزمۇن قوشۇش، مەسىلەن: خەۋەرلەر، بىلوگ...قاتارلىقلار
