Neibrs (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Help
bn: সহায়তা

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব
