Neibrs (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Help
sv: Hjälp

en: Icon
sv: Ikon

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Tabs
sv: Flikar

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: About
sv: Om

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Your shopping cart is empty.
sv: Din varukorg är tom.

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Full HTML
sv: Fullständig HTML

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Primary tabs display toggle
sv: Växla visningsläge av primära länkar

en: narrow
sv: smal

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto

en: Basic HTML
sv: Grundläggande HTML

en: Restricted HTML
sv: Begränsad HTML
