Neibrs (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
