Neibrs (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Help
ar: المساعدة

en: Icon
ar: أيقونة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: About
ar: حول

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية
