Neibrs (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Help
az: Dəstək

en: Icon
az: İconka

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Tabs
az: Tablar

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: About
az: Haqqında

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
