Neibrs (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Help
be: Дапамога

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Configuration
be: Налады

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: About
be: Аб

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML
