Neibrs (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Help
bg: Справка

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
