Neibrs (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན
