Neibrs (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Help
ca: Ajuda

en: Icon
ca: Icona

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Configuration
ca: Configuració

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: About
ca: Detalls

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Your shopping cart is empty.
ca: El vostre carretó de la compra és buit.

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: narrow
ca: estret

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit
