Neibrs (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Help
cs: Nápověda

en: Icon
cs: Ikona

en: Page title
cs: Název stránky

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Tabs
cs: Záložky

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: About
cs: Popis

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Your shopping cart is empty.
cs: Váš košík je prázdný.

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Full HTML
cs: Plné HTML

en: Primary tabs display toggle
cs: Přepínač zobrazení primárních záložek

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu

en: Basic HTML
cs: Základní HTML

en: Restricted HTML
cs: Omezené HTML
