Neibrs (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Help
cy: Cymorth

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Powered by Drupal
cy: Wedi ei bŵeru gan Drupal
