Neibrs (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Help
da: Hjælp

en: Icon
da: Ikon

en: Page title
da: Sidetitel

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Tabs
da: Faner

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: About
da: Om

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Powered by Drupal
da: Drives af Drupal

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Your shopping cart is empty.
da: Din indkøbskurv er tom.

en: Footer menu
da: Footer-menu

en: Full HTML
da: Fuld HTML

en: Primary tabs display toggle
da: Omskifter til primære faneblade

en: narrow
da: smal

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger

en: User account menu
da: Brugerkontomenu

en: Basic HTML
da: Simpel HTML

en: Restricted HTML
da: Begrænset HTML
