Neibrs (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Help
el: Βοήθεια

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: About
el: Περί

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Your shopping cart is empty.
el: Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο.

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Full HTML
el: Πλήρης HTML

en: narrow
el: στενό

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη

en: Basic HTML
el: Βασική HTML

en: Restricted HTML
el: HTML με περιορισμούς
