Neibrs (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Help
eo: Helpo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo
