Neibrs (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Help
et: Abi

en: Icon
et: Ikoon

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Configuration
et: Seadistus

en: Tabs
et: Sakid

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: About
et: Programmist

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Your shopping cart is empty.
et: Ostukorv on tühi.

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: narrow
et: kitsas

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML
