Neibrs (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Help
eu: Laguntza

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Tabs
eu: Fitxak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua
