Neibrs (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Help
fi: Ohje

en: Icon
fi: Ikoni

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: About
fi: Tietoja

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Your shopping cart is empty.
fi: Ostoskorisi on tyhjä.

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Full HTML
fi: Täysi HTML

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: narrow
fi: kapea

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko

en: Basic HTML
fi: Perus-HTML

en: Restricted HTML
fi: Rajattu HTML
