Neibrs (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Help
gl: Axuda

en: Icon
gl: Icona

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Configuration
gl: Configuración

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: About
gl: Información

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Your shopping cart is empty.
gl: A súa cesta da compra está baleira.

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Basic HTML
gl: HTML básico
