Neibrs (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Help
hr: Pomoć

en: Icon
hr: Ikona

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Configuration
hr: Postavke

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: About
hr: Opis

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
