Neibrs (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Help
hu: Súgó

en: Icon
hu: Ikon

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Tabs
hu: Fülek

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: About
hu: Leírás

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Your shopping cart is empty.
hu: A kosár üres.

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Primary tabs display toggle
hu: Elsődleges fülek megjelenítésének ki-/bekapcsolása

en: narrow
hu: keskeny

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML
