Neibrs (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
