Neibrs (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Help
is: Hjálp

en: Icon
is: Táknmynd

en: Page title
is: Titill síðu

en: Tabs
is: Flipar

en: About
is: Um

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal

en: Your shopping cart is empty.
is: Innkaupakarfan er tóm.
