Neibrs (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Help
ja: ヘルプ

en: Icon
ja: アイコン

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Tabs
ja: タブ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: About
ja: アバウト

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Your shopping cart is empty.
ja: ショッピングカートは空です。

en: Footer menu
ja: フッターメニュー

en: Full HTML
ja: フル HTML

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Primary tabs display toggle
ja: プライマリータブの表示切り替え

en: narrow
ja: 狭小

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー

en: Basic HTML
ja: ベーシック HTML

en: Restricted HTML
ja: 制限付き HTML
