Neibrs (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Help
jv: Pitulungan

en: Icon
jv: Ikon

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: About
jv: Ngenani

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
