Neibrs (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Help
km: ជំនួយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: About
km: អំពី

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
