Neibrs (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Platform
kn: ಪ್ಲಾಟ್‌ಫಾರ್ಮ್
