Neibrs (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Help
lt: Pagalba

en: Icon
lt: Piktograma

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: About
lt: Apie

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Your shopping cart is empty.
lt: Jūsų prekių krepšelis tuščias.

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML
