Neibrs (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Icon
lv: Ikona

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: About
lv: Par

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Your shopping cart is empty.
lv: Pirkumu grozs ir tukšs.

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML
