Neibrs (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Icon
nl: Pictogram

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: About
nl: Over

en: Navigate
nl: Navigeren

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Your shopping cart is empty.
nl: Uw winkelwagen is leeg.

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Primary tabs display toggle
nl: Schakelaar voor weergave van primaire tabs

en: narrow
nl: smal

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML

en: Restricted HTML
nl: Beperkte HTML
