Neibrs (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Help
oc: Ajuda

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Tabs
oc: Onglets

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: About
oc: A prepaus

en: Navigate
oc: Navigar

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
