Neibrs (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Help
pl: Pomoc

en: Icon
pl: Ikona

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: About
pl: O stronie

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Platform
pl: Platforma

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Your shopping cart is empty.
pl: Twój koszyk jest pusty.

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Primary tabs display toggle
pl: Zmiana wyświetlania zakładek podstawowych

en: narrow
pl: wąski

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML
