Neibrs (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Home
ps: کور

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Configuration
ps: سازول

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: About
ps: په اړه

en: narrow
ps: نری
