Neibrs (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Help
sk: Pomoc

en: Icon
sk: Ikona

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Tabs
sk: Záložky

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: About
sk: Informácie o

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Your shopping cart is empty.
sk: Váš nákupný košík je prázdny.

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Basic HTML
sk: Základné HTML
