Neibrs (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Help
sl: Pomoč

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
