Neibrs (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
