Neibrs (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Primary tabs display toggle
th: การแสดงผลสลับแท็บหลัก
