Neibrs (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: About
ug: ھەققىدە

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal
