Neibrs (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: About
vi: Giới thiệu

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Your shopping cart is empty.
vi: Giỏ hàng của bạn đang trống.
