Neon Heading (1.0.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Insert
ca: Insereix

en: Configuration
ca: Configuració

en: Red
ca: Vermell

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: About
ca: Detalls

en: Yellow
ca: Groc

en: Uses
ca: Usos
