Neon Heading (1.0.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Insert
cs: Vložit

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Red
cs: Červená

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: About
cs: Popis

en: Yellow
cs: Žlutá

en: Uses
cs: Použití
