Neon Heading (1.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Insert
da: Indsæt

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Red
da: Rød

en: Purple
da: Lilla

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: About
da: Om

en: Yellow
da: Gul

en: Uses
da: Bruger
