Neon Heading (1.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Blue
eu: Urdina

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
