Neon Heading (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Blue
hi: नीला

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
